Μηχανικός Logistics – Alumil – Kιλκίς

22.03.2017

Η Alumil, ένας από τους μεγαλύτερους και περισσότερο προηγμένους τεχνολογικά βιομηχανικούς ομίλους στον τομέα της έρευνας, της ανάπτυξης και της παραγωγής προϊόντων διέλασης αλουμινίου στην Ευρώπη, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση:

Μηχανικός Logistics

με έδρα το Κιλκίς.

Κωδικός θέσης: Log-17

Περιγραφή θέσης:

Ο συντονισμός των ενεργειών εντός της διεύθυνσης logistics για την ορθότερη αξιοποίηση αποθεμάτων και προσωπικού με σκοπό τη βελτιστοποίηση λειτουργιών και της εξυπηρέτησης πελατών.

Η θέση αναφέρεται στον προϊστάμενο αποθήκευσης και μεταφορών.

Προσόντα:

  • Πτυχίο πολυτεχνικής σχολής
  • Τουλάχιστον 3 έτη εμπειρίας σε τμήμα logistics
  • Γνώση συστημάτων ERP
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση Excel
  • Πολύ καλές οργανωτικές ικανότητες

Η εταιρία προσφέρει:

  • Σταθερές αποδοχές σύμφωνα με τη βαρύτητα της θέσης και την αξιολόγηση επιλογής
  • Μεταβλητές αποδοχές σύμφωνα με το Σύστημα Διοίκησης Απόδοσης
  • Μετακίνηση από/προς τον χώρο εργασίας με εταιρικό λεωφορείο
  • Συνεχή υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Για την αποστολή του βιογραφικού σας πατήστε [εδώ].

Πηγή : Skywalker

Πληροφορίες θέσης εργασίας

Τμήμα : Τμήμα Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών || Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών