Extrusions and Machining Product Support – Alumil – Κιλκίς

22.03.2017

Η Alumil, ένας από τους μεγαλύτερους και περισσότερο προηγμένους τεχνολογικά βιομηχανικούς ομίλους
στον τομέα της έρευνας, της ανάπτυξης και της παραγωγής προϊόντων διέλασης αλουμινίου στην Ευρώπη,
επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση:

Extrusions and Machining Product Support

με έδρα το Κιλκίς.

Κωδικός θέσης: PRS-17

Περιγραφή θέσης:

Τεχνοοικονομική μελέτη προσφορών και εφαρμογή διαδικασιών με σκοπό την τεχνική υποστήριξη βιομηχανικών πελατών.

Η θέση αναφέρεται στον extrusion and machining unit manager.

Προσόντα:

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. σχολής μηχανικών
  • Επιθυμητή η εμπειρία σε τμήμα παραγωγής ή σχεδιασμού
  • Καλή γνώση Autocad
  • Επιθυμητή η γνώση σχεδιαστικού (Inventor ή αντίστοιχο)
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Επιθυμητή η γνώση δεύτερης γλώσσας

Η εταιρία προσφέρει:

  • Σταθερές αποδοχές σύμφωνα με τη βαρύτητα της θέσης και την αξιολόγηση επιλογής
  • Μεταβλητές αποδοχές σύμφωνα με το σύστημα διοίκησης απόδοσης
  • Συνεχή υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Για αποστολή βιογραφικών πατήστε [εδώ].

Πηγή : Skywalker

Πληροφορίες θέσης εργασίας

Τμήμα : Τμήμα Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών || Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών